КОНИКО
НОВИ
  • НОВИ
  • Featured
  • Најпродавани

HIKVISION DS-2CD2T63G0-I5

11,480 ден
Hikvision DS-2CD2T63G0-I5 6 Мегапиксели IP Bullet камера, 50m IR – 2.8 mm, 4 mm објектив опционално – Видео чип: 1/2.9″

HIKVISION DS-2CD1643GO-IZ

13,670 ден
Hikvision DS-2CD1643GO-IZ H.265 4 Мегапиксели IP Bullet камера, 30m IR – 2.8 mm до 12 mm варифокален објектив – Видео

HIKVISION DS-KD-ACW1

3,220 ден
Hikvision DS-KD-ACW1 Дозна за IP модуларен видео интерком 2-ра генерација – За надградна монтажа – За 1 модул – Материјал:

HIKVISION DS-KD8003-IME1

8,930 ден
Hikvision DS-KD8003-IME1 Главна повикувачка единица за IP модуларен видео интерком 2-ра генерација, со вградена 2MP HD Камера – 2MP HD

HIKVISION DS-7616NI-K2

16,610 ден
Hikvision DS-7616NI-K2 16-ch 1U 4К NVR – Поддржува до 16 IP камери со 8MP резолуција – Видео компресија: H.265 /H.265/H.264

225 Touch Keypad

2,380 ден
225 Touch Keypad RFID Touch Screen самостоен контролер за една врата (Не Водоотпорен)

ACK-K14L

840 ден
Zinc Alloy surface mounting exit push Button with button box and led light .Dimensions: 80*30*25mm .Output Contact:NO/COM .Panel Materials: Zinc

НАШИ ПАРТНЕРИ